לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן

אדריכלים ומעצבים

 • קינן אדריכלים

  "אדריכל מוצלח הוא לא רק תוצר של מוח מבריק, אלא אולי אף יותר מכך, של לב גדול". פרנק לוייד רייט, מגדולי האדריכלים של המאה ה-20!

  הסיפור של קינן אדריכלים ומעצבי פנים הינו השאיפה למזג בין מוח ללב. שני אחים, אלי ומקס, עם תשוקה אדירה לתחום. המביאים לעבודה את השילוב של רציונאליות ורגש.

  כבר במפגש הראשוני עם הלקוח אנו משלבים היבטים פסיכולוגיים ומעשיים. תוך בירור צרכים יסוד הדורש הקשה, ניסיון ויכולות לחוות את החלל מבעד לעיניכם.

 • ענת סודרי

  הסטודיו לתכנון ועיצוב פנים שלי, ממוקם בתל אביב ושיתוף עם גל טבת, אדריכלים, מספקים מגוון רחב של שירותי תכנון ועיצוב פנים לחללי מגורים (בתים פרטיים, דירות, דירות גג ופנטהאוזים) ולחלל עבודה ועסקים. שירותים אלו כוללים בין השאר בניית קונספט עיצובי, תכנון ועיצוב של: חלוקה הפנימית של החלל; חדרי מגורים; חדרי ילדים; חדרי רחצה; חדרי עבודה; שטחים ציבוריים; אזורי קבלת קהל; אזורי שירות; אינסטלציית מים; חשמל; תאורה ותקשורת; מצחיית חוץ.

 • אמיר שלח

  אמיר שלח הוא כדורגלן עבר מצליח, ששיחק במכבי ת"א ובנבחרת ישראל מרבית הקריירה שלו ואף החזיק בתואר שיאן ההופעות בנבחרת. עם פרישת מענף הכדורגל החליט אמרי לתעל את הערכים שהפכו אותו לספורטאי מוביל ופנה לתחום העיצוב ואדריכלות הפנים. כאדריכל פנים, אמיר מביא לידי ביטוי את היצירותיות והעין הטובה שלו ומעצב חללים בקו נקי ובסגנון מודרני - קלאסי.

 • מאיה אבירם-האזרחי

  מאיה האזרחי, בוגרת לימודי עיצוב ואדריכלות פנים בסטודיו "ברזין שהם" בתל אביב, סטודיו המכשיר מעצבים בשיטת האמן והשולייה, בהדרכתן של ברברה ברזין ורקפת שהם.

  לאחר סיום הלימודים, בתום תקופת הסטאז' בסטודיו, פתחתי משרד עצמאי ליצוב פנים. אני עוסקת בתכנון ויצוב של דירות, בתים פרטיים, וילות, משרדים, חנויות ומסעדות, עם דגש על תכנון נכון, מקורי וחכם, ומציאת פתרונות נכונים וייחודים לחללים קטנים ולדירות סטנדרטיות.

 • בחירת אדריכל מומחה לעיצוב בתי יוקרה

  בשנים האחרונות הביקוש לאדריכלים הולך וגובר ורבים מעוניינים לעצב בית חלומי משהם שיאפשר להם לחזור בכל יום לביתם וליהנות מבית מעוצב, פרקטי וכזה שכיף להיות בו.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן