לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
איך לבחור וילונות בהתאם לחדר?

איך לבחור וילונות בהתאם לחדר?

חזרה למאמרים

הווילון הוא אולי לא ההמצאה החשובה ביותר של בני האדם, אבל אין ספק שיש לו תרומה של ממש לחיים שלנו: אמנם וילונות לא אפשרו מהפכות דרמטיות כמו למשל הגלגל או המחשב, אבל גם שליטה נוחה יותר וטובה יותר על כמויות האוויר והאור שנכנסות למרחבים השונים בבתים ובמשרדים שלנו היא לא דבר של מה בכך, שלא לדבר על השדרוג האסתטי שמייצרים פריטים אלה.

וילונות במבחר רחב לכל טעם ולכל צורך

בימינו ניתן למצוא מבחר רחב במיוחד של וילונות, כך שבין אם החיפוש שלכם מבוסס על החדר אליו הם מיועדים (למשל למטבח, למשרד, לחדר השינה, לסלון, לחדר עבודה, וילונות לחדר ילדים וכו') ובין אם אתם מחפשים וילון לפי האופי שלו (בד, חשמלי, רומאי, ונציאני, סטריפ, גלילה, הצללה וכו'), מובטח לכם שתמצאו מגוון רחב של דגמים, של אפשרויות, של גוונים ושל סגנונות כך שתוכלו לבחור את האופציה שמתאימה לכם בדיוק ללא צורך להתפשר ולו במעט.לבחור וילונות בהתאם לחדר

ונציאני או רומאי?

וילונות רומאים הינם פתרונות הצללה שמתאימים לכל חדר או מרחב שרוצים בו אווירה רכה ויוקרתית.
המבנה הבסיסי של וילון שכזה הוא ריבועים-ריבועים, ועוד מאפיין חשוב שלהם הוא שאפשר לגלול אותם כלפי מטה ומעלה (בין אם באמצעות מנגנון חשמלי ובין אם באופן ידני), ובכך ליצור משחקים של אור ושל צל ובסך הכל ליצור בחדר את האווירה המדויקת הרצויה בכל נקודת זמן.

וילונות ונציאניים עשויים שלבים-שלבים, וגם הם, כמו אחיהם הרומאים, נגללים מעלה ומטה, בין אם בעזרת מנוע חשמלי ובין אם באופן ידני, להבטחת הכנסת כמות מדויקת של אור ואוויר בכל נקודת זמן.
ניתן ליצור וילון ונציאני משלל חומרים ובהם עץ (ליצירת מראה כפרי וחמים), אלומיניום (לעיצוב הייטקי מודרני) או פוליסטירן שגם הוא יוצר חמימות כובשת.

מתי כדאי לבחור וילון ורטיקלי?

אופציה נוספת של וילונות לבית היא אלה הוורטיקליים, כלומר האנכיים. וילון ורטיקלי מורכב על מסילה, ומתאים במיוחד לחדרים בעלי עיצוב ייחודי – חדר ישיבות עגול, פינה עגולה בסלון, נישה שבנויה באלכסון וכו' – שכן בזכות המסילה התנועה של הווילונות הוורטיקליים נוחה ופשוטה גם במבנים שכאלה.

גם וילון ורטיקלי מאפשר משחקי אור וצל בתוך כל מרחב, ובחירה נוספת שיש לגבי סוג זה של וילונות היא רוחב השלבים, שמשפיעים כמובן גם על עיצוב החדר.

איך לבחור וילונות בהתאם לחדר?

לכל חדר בבית מתאים סוג אחר של וילונות וכמובן שגם למשרדים ישנם צרכים ייחודיים מבחינת סוג הווילון שהכי מתאים להם.

כך למשל עבור חדר ילדים כדאי לחפש וילון בגוונים ססגוניים ומשמחים שיוסיף לאווירה העולצת בחדר, עבור חדרי שינה מתאימים וילונות בד רך ונשפך שייצור רומנטיקה מבורכת, בסלון מודרני כדאי להעדיף וילון מודרני ואילו סלון בעל עיצוב כפרי מחייב גם וילונות כפריים, ובמטבח חשוב לבחור וילונות בד קלים לניקוי כך שניתן יהיה להשתמש בהם גם במרחב שמטבעו מייצר גם לכלוך ולא רק נחת.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן