לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
בחירה מוצלחת של וילונות זברה לבית

בחירה מוצלחת של וילונות זברה לבית

חזרה למאמרים

הוא ממסגר לנו את החלל בית, מקנה תחושה אינטימית לדיירי הבית ומאפשר לנו לחסום את קרני השמש ועדין להכניס אור מדויק לחלל הבית הוא כמובן – הוילון הנחשב לפריט די דומיננטי בכל חלל המאפר לנו ליהנות ממגוון רב של יתרונות. האתגר הוא למעשה לבחור את הוילונות בצורה נכונה כדי שהם ישתלבו בסינרגיה מושלמת עם יתר האלמנטים בחלל. את הוילונות ניתן להתקין בכל מקום בחלל הבית, אם זה וילון למטבח, בחלל הסלון, וילון לחדר שינה, לחדר הילדים, לאמבטיה ובכלל בכל מקום שיש בו חלון או קיר שומם שניתן להחיות אותו על ידי וילון מיוחד. ישנם סגנונות שונים של וילונות, כאשר לכל סגנון יש אופי מיוחד משלו שבא לידי ביטוי בסוג הבד, הגימור, הגוון, השכבות, סוג הסגירה והפתיחה שלו וכו'.

מהו וילון זברה ולמה הוא כל כך פופולרי?

אחד הוילונות הפופולריים כיום בתחום עיצוב הפנים הוא דווקא וילון זברה המכיל מגוון רב של יתרונות, ולכן לא פלא שהוא נחשב כיום לוילון הפופולרי ביותר. וילון זברה הוא וילון גלילה המאפשר את בחירת רמת האור בחלל, כאשר הוא יחסה את כל החלון כולו ויגן עליו מפני כניסת קרני שמש לחלל. על ידי משיכה של רצועה הקשורה לגלילה של הוילון, תוכלו לקבוע את כמות האור הנכנסת מבחוץ וכך לקבוע את האווירה הרצויה בכל חלל בו הוא נמצא. כמו כן, וילון זברה מגיע גם בתצורה נוספת, שהיא – וילון בד המתוח ולמעלה ולמטה ומקנה מסדרת מרשימה לכל החלל ללא גלילה, אלה וילון שנע על מסילה עליונה.

בחירת וילון זברה לבית

את וילון הזברה ניתן למצוא במגוון רב של סגנונות המתאימים לחללים שונים, חלקם גדולים במיוחד אשר יתאימו לחלל הסלון וחלקם יתאימו לחדרים פנימיים של הבית. כמו כן, ניתן למצוא וילון זברה במגוון רב של צבעים, כאשר הפופולריים הם גווני לבן, שמנת, בז', אפור בהיר ואפילו ניתן למצוא בגוונים נועזים יותר כמו – שחור, אדום, סגול, וורוד, שחור, אפור כהה ועוד. חלקם יעדיפו לשמור על מראה סולדי אחיד ולשלב וילון זברה בגוון לבן או גוונים בהירים שונים, וחלקם יעדיפו לשבור את החלל עם גוונים צבעוניים במטרה ליצור חלל מעניין ודקורטיבי.

רכישת וילון זברה יכולה להיעשות בשני אופנים; האחת היא לרכוש את הוילון במידות סטנדרטיות בחנויות שונות המציעות טקסטיל לבית, או לגשת לחברות המציעות וילונות בהתאמה אישית, כלומר את תכנון ותפירת הוילון בהתאים לעיצוב הרצוי ומידות החלון, כך שהוילון יתאים בדיוק לגודל החלון ולעיצוב החלל הדרוש. מובן שהכל עניין של עלות, מן הסתם וילון לבית והתאמה אישית יהיה יקר יותר מוילון קנוי מוכן מראש, אבל ההרגשה והתוצאה של וילון מותאם אישית היא שונה והרבה יותר יפה.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן