לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
התאמה של וילונות

התאמה של וילונות

חזרה למאמרים

התאמה של וילונות לחדרים

וילונות לחדר שינה

היום, לכל חדר ניתן להתאים וילונות שיהלמו אותו וחדרי השינה אינם יוצאי דופן בעניין הזה. בתור אחד החללים האישיים ביותר בבית כולו, בתי עסק רבים משקיעים בעיצובם של עשרות סוגים של וילונות לחדר שינה מסוגי בד שונים וסגנונות עיצוב מגוונים ובמחירים שונים. כך או אחרת, הוספת וילונות לחדר השינה היא דרך פשוטה להעניק ערך מוסף וביטוי אישי בתוך החדר הפרטי שלכם.

לבחור את הווילונות המתאימים

וילונות לחדר שינה נבדלים מסוגים אחרים של וילונות אשר ניצבים בחדרים בעלי אופי שונה מזה של חדר השינה. וילונות לסלון מותקנים בחלל, אשר יעודו העיקרי הוא לאירוח ולכן בולט בהם הרצון להרשים את האורחים, על ידי עיצוב חדשני או צבעים מרהיבים. לעומתם, חדר השינה הוא המרחב הפרטי ביותר בבית, כך שהוילונות המותקנים בו צריכים לחזק תחושות של בטחון, אינטימיות ופרטיות. לחדר השינה יתאימו וילונות העשויים מבדים רכים ונעימים למגע, בצבעים שקטים וסולידיים- לבן, קרם וצבעים פסטליים עדינים. הוילונות השונים יכולים להשרות אווירה מסוג שונה בחדר השינה- וילונות עם כמות בד גדולה מאוד, שיש בהם גם תוספת של בד מחלק העליון (המונח בצורה של חצי עיגול על המוט), כשהם ניצבים מאחורי המיטה, יכולים להידמות לאפיריון המקיף את המיטה. מנגד, וילונות רומאים יכולים להכניס אלמנט מודרני יותר לחדר השינה, בייחוד אם הוא נלווה לחדר שהצבעים השולטים בו הם לבן, אפור ושחור (בהתאם לעקרונות העיצוב המודרני). חדר השינה אמור לספק, בראש ובראשונה, תנאים אידיאליים לשינה. ישנם כאלו שחייבים לישון בחשיכה מוחלטת וישנם גם כאלו, שרוצים להתעורר עם קרני השמש הראשונות של הבוקר. לכן, אפשר למצוא וילונות במגוון סוגי אטימה- החל מוילונות המספקים אטימה מוחלטת ועד לוילונות בעלי בד שקוף למחצה.

וילונות לחדר הילדים

גם בתוך הקטגוריה של וילונות לחדרי שינה, ניתן למצוא הבדל בין אלו המיועדים לחדר שינה של מבוגרים לבין וילונות לחדר ילדים מטבע הדברים, ילדים מעדיפים עיצוב צבעוני יותר בחדר שלהם, כשגווני הצבעים הם חזקים יותר. זאת לעומת חדרי שינה למבוגרים, שצריכים לתת מרגוע למבוגרים בסוף יום עבודה ארוך מחוץ לבית. בהתאם לכך, וילונות המיועדים לילדים מגיעים במגוון צבעים רחב יותר ובשילוב הדפסים שמחים, למשל של דמויות מצוירות מוכרות ואהובות. בגילאים בהם הילדים יכולים להתבטא, מומלץ לתת להם לבחור את הוילונות, מאחר והם מיועדים להיות בחלל בו הילדים ישהו שעות לא מעטות ביום.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן