לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
וילונות ייחודיים לחדרי ילדים

וילונות ייחודיים לחדרי ילדים

חזרה למאמרים

וילונות ייחודיים לחדרי ילדים

 

וילון לחדר ילדים

חדר הילדים הוא מרחב הפנטזיות הפרטי שלהם, הבנים יכולים לתלות את הפוסטרים עם דמותו של שחקן הכדורגל הנערץ עליהם, הבנות יכולות לקבל חדר של נסיכה, שמעוצב בסגנון מלכותי. כך או אחרת, כשמכניסים וילון לחדר ילדים, צריכים לזכור שהוילון המתאים הוא וילון ססגוני, בעל צבעים חיים, שמבטא את שמחת החיים והתמימות של הילדים. מה שמיוחד בחדרי ילדים הוא, שהם משמשים ליותר מפונקציה אחת בעוד שאנחנו, המבוגרים, מפרידים בין הסלון (המיועד לאורחים), למשרד (הביתי או זה שמחוצה לו) וחדר השינה (המיועד רק לנו), חדר הילדים משמש את כל הפונקציות הללו יחדיו- אירוח חברים, עבודה על שיעורי בית, משחק ושינה. לכן, וילונות לחדר ילדים, יותר מסוגי וילונות אחרים, מבטאים את אישיות הילדים.

עקרונות בבחירת וילונות לחדרי ילדים

בשל ייחודו של חדר הילדים, כדאי שהוילונות שבו יצליחו לשלב בין הפעלתנות של מהלך היום לבין הרוגע, הנדרש לשעות הלילה. בהתאם לכך, וילון לחדר ילדים יכול להיות וילון מבד רך, שמשלב צבעים ודוגמאות עשירים, או וילונות מעוצבים בסגנון מודרני (רומאי או סאן סרטיפ) בצבעים עדינים. עניין נוסף שכדאי לזכור הוא שחדר הילדים משמש את הילדים שנים רבות- מהיותו תינוק ועד למעשה עד גיל ההתבגרות. בפרק הזמן הלא מבוטל הזה, אישיות הילד או הילדה משתנים באופן משמעותי משנה לשנה. כשהוא מתקרב לגיל ההתבגרות, הילד כבר ריצה להכניס אלמנטים בוגרים יותר לחדרו, "כמו של הגדולים". ישנן שתי אפשרויות להתמודד עם השינוי: אפשרות אחת היא לקנות וילון בצבע עדין או נייטרלי, שלא יהיה דומיננטי מדי בעיצוב החדר ושיוכל, למעשה, להתאים לשינויים בעיצוב החדר. אפשרות שנייה היא להחליף את הוילונות עם השינוי בהתפתחות הילדים- החלפת וילונות היא אמצעי זול ביותר לשינוי עיצוב הפנים של החדר, מה שהופך את ההחלפה לכדאית ואף למהנה.

סוגי וילונות 

כמו בווילונות המותקנים בחדרים אחרים בבית, גם בחדרי ילדים ניתן למצוא וילונות המופעלים באופן ידני (משיכה של הוילון או שרשרת) או וילון חשמלי. כמו בשוק הוילונות הכללי, גם כאן ניתן למצוא חידושים והתפתחויות- אלו הופכים את ההתקנה לקלה יותר ואת הוילונות לעמידים לפרקי זמן ארוכים יותר. וילונות חשמליים מתאימים הם לסוגי וילונות הנפתחים לצד והן לסוגים הנפתחים כלפי מעלה. ניתן לרכוש מראש וילונות שהינם וילונות חשמליים וניתן להסב וילונות, שכבר נמצאים אצלנו בבית, לוילונות חשמליים. כמו כל מכשיר חשמלי, שימו לב שהוילון מותקן כראוי בביתכם.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן