לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
וילונות לבית בהתאמה אישית

וילונות לבית בהתאמה אישית

חזרה למאמרים

וילונות לבית בהתאמה אישית


וילונות הם אחד המוצרים הבסיסיים ביותר בעיצוב הבית- הם מופיעים כמעט בכל חדר בבית שלנו, הם מגיעים במגוון צורות ודגמים והם קלים להחלפה. הוילונות גם ממלאים צורך כפול בפן העיצובי, הוילונות יכולים לחזק אלמנטים רצויים בחדר הרלוונטי (כמו אינטימיות בחדר השינה או הדר בסלון) והם גם משפיעים על ויסות כניסת אור השמש במהלך היום. וילונות לבית, אם כן, הם מוצר בסיסי, שתמיד יהיה לו ביקוש רב.

סוגי וילונות לבית

במהלך השנים, סביבת המגורים שלנו השתנתה ללא היכר וישנן עוד דרכים לעצב את הבית בו אנחנו גרים. מכיוון שכך, אפשר למצוא בשוק סוגים רבים של וילונות בית. הוילונות נבדלים אלו מאלו בכמה נקודות: סוג הבד ממנו עשוי הוילון, מספר החומרים הקיימים בו (האם הוילון עשוי מבד אחד או יותר), מנגנון ההפעלה של הוילון (ידני או חשמלי), הצבעים והדוגמאות המופיעים על הוילון וסוג החלון שבו מותקן הוילון. כל סוג של וילון נבחן על סמך פרמטרים שונים- בוילונות בד, למשל, כדאי לבחור בבדים שקלים לניקוי, בעוד שבוילונות חשמליים, חשוב לבחור בחברה שמתקינה את המנגנון באופן מיומן ושיכולה גם לספק אחריות על המנגנון. הוילון הוא אומנם אביזר דק, אבל כזה שהוא בעל חשיבות גדולה לעיצוב החדר- וילון קטן בצבע עז יכול למשוך את תשומת הלב גם בסלון גדול. מעבר לכך, וילון שמותקן על גבי חלון גדול תופס שטח רחב ידיים. לכן, חשוב לבחור בחוכמה את הוילון שילווה את הסלון, חדר השינה או כל חדר אחר בבית שלכם. חשוב לשים לב גם לכיווני השמש במהלך היום- וילונות הפונים לאזורים הדרומיים או המערביים של הבית, יצטרכו להיות אטומים יותר מוילונות בחלונות צפוניים, בשל עוצמת האור בחדרים באזורים אלו.

וילונות בהתאמה אישית

למרות המבחר הגדול של הוילונות, בהחלט ייתכן מצב שלא תמצאו בשוק את הוילון שבו אתם חושקים, מידות הוילון או מבנהו יכולים להיות חריגים, או שאין בנמצא וילון לפי העיצוב המדויק שרצוי על ידכם. ייתכן גם, כי אתם לא כל כך בטוחים באשר לסגנון הוילון המתאים לחדר המיועד. מכיוון שכך, קיימת היום האופציה לא רק לקנות וילונות מוכנים, אלא וילונות מעוצבים בהתאמה אישית, המיוצר על פי בקשתכם. עיצוב וילונות לבית הוא תחום, אשר מצריך הבנה מעמיקה הן בפן האסתטי והן בפן הטכני- זאת, על מנת להפוך את הבקשה של הלקוח למציאות, באופן הטוב ביותר.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן