לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
וילונות נוחים להפעלה

וילונות נוחים להפעלה

חזרה למאמרים

וילונות נוחים להפעלה


בשוק הוילונות לבית אפשר למצוא שני סוגים של וילונות, הסוג האחד הוא הוילונות שנפתחים ימינה או שמאלה. מדובר בעיקר בוילונות הבד המסורתיים, שמלווים אותנו לאורך שנים. הסוג השני הוא הסוג החדש יותר, והוא וילונות גלילה. ישנם כמה סוגים של וילונות גלילה, כשהמשותף לכולם הוא אופן ההזזה שלהם, בוילונות גלילה הוילון מורם כלפי מעלה או מורד כלפי מטה, על מנת לשלוט בכמות האור הנכנסת לחדר. וילונות גלילה רבים מופעלים באמצעות מנגנון חשמלי- אפשר לקנות מראש וילונות שהינם חשמליים ואפשר להסב וילונות שקיימים כבר בבית לוילונות חשמליים. וילונות חשמליים אף יכולים להשתלב במערכת הבית החכם.

סוגים של וילונות גלילה

סוגים שונים של וילונות גלילה נבדלים בסגנון העיצוב שלהם, בחומרים מהם הם עשויים ובחדרים האידיאליים להתקנה בהם. סוג נפוץ של וילון גלילה הוא וילון ונציאני. זהו אחד הווילונות הוותיקים והפופולאריים ביותר, שמשמש הן להתקנה בבית והן להתקנה במשרד. מדובר בוילון שמורכב מאוסף של פסים אופקיים. בעבר, וילונות ונציאניים היו עשויים בעיקר מאלומיניום. וילונות אלו היו בעלי מראה זול ולכן לא כל כך התאימו לחדרי הבית, כך שהם היו בשימוש נרחב במשרדים. בשנים האחרונות, על כל פנים, החלו לצאת לשוק וילונות ונציאניים שעשויים מעץ או מבד. אלו חומרים שמתאימים יותר לאווירה ביתית וכך, השימוש בוילונות אלו נפוץ גם לחדרי שינה ומטבח. סוג נוסף של וילונות גלילה הוא וילונות מיקדו. וילונות אלו הינם וילונות שעשויים משלל חומרים טבעיים, כמו עץ, במבוק וחבלים. הוילונות הללו משרים אווירה כפרית וכל סוג של חומר מספק רמת הצללה שונה. וילונות המיקדו יכולים להגיע בגוון הטבעי שלהם, אך ניתן למצוא וילונות מסוג זה גם בשלל צבעים אחרים, כך שאפשר ליהנות לא רק ממראה כפרי, אלא גם ממראה המותאם באופן טוב יותר לרצונו של הלקוח. ישנם גם וילונות גלילה, אשר מספקים האפלה מוחלטת לחדר בו הם נמצאים.

וילונות רומאים

אחד מהסוגים היפים ביותר של וילונות גלילה הוא וילון רומאי. וילונות רומאים הינם וילונות העשויים בד, אשר יש בו תפרים אופקיים לכל אורכו. וילון זה מצליח לשלב בין הרכות של החומר ממנו עשוי הוילון לבין המודרניות שבעיצוב שלו (כגון וילונות מעוצבים). הוילונות הרומאיים מגיעים גם במבחר סוגי בדים וכן יכולים להגיע בצבע אחיד או בשימוש של מספר צבעים והדפסים. כך, ניתן להתאים אותם הן למטרה של הצללה מוחלטת והן למטרה של הצללה חלקית.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן