לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
עיצוב נכון של וילונות לבית

עיצוב נכון של וילונות לבית

חזרה למאמרים

כיצד מבצעים עיצוב וילונות נכוןכמו בכל תחום הקשור לעיצוב פנים הבית, גם גזרת הוילונות לבית עברה שינוי מהותי במהלך השנים. בעבר, היחס אל הווילון היה כפיסת בד גדולה ושימוש רחב בוילונות בד, שנועדה לכסות את החלון מפני השמש ותו לא. היום, עם כניסתם לשוק של חומרים ודגמים מסוגים רבים, בחירת הווילונות המתאימים לבית מצריכה התאמה מוקפדת לסגנון הבית. מתוך כך, למעשה, התפתח הענף של עיצוב וילונות לבית. בדומה לבחירת רהיטים או עיצוב המטבח, מי שעוסק בעיצוב וילונות מודע לכלל הסוגים הקיימים בשוק ויודע להתאים את הסוג הנכון לבית שלכם, תוך התחשבות בפרמטרים שונים: גודל, צורה, החומר ממנו עשוי הווילון, עמידות ועוד.

לעצב בחוכמה את הווילונות הדרושים

במקרים רבים, עיצוב וילונות לבית איננו כולל רק בחירת וילון מתאים לבית שלכם. אם ברצונכם בווילון בעיצוב מסוים, או מחומר כלשהו שאתם לא משיגים, תפקידו של מעצב הווילונות הוא להכין לכם את הווילון לפי הבקשה שלכם ולפי מאפייני החלון המדובר. מעצב וילונות מקצועי יכול גם לשדרג את הרעיון הראשוני שלכם. ייתכן, כי אתם לא מודעים ליתרונות ולחסרונות של מוצר מסוים שאתם רוצים. מעצב הווילונות יודע לזהות נקודות תורפה בתיאור שלכם ולהציע לכם במקומן פתרונות איכותיים יותר, שיביאו לתוצאה סופית ברמה גבוהה יותר. עיצוב וילונות לבית, אם כן, מצריך שילוב של חוש אסתטי מפותח, יצירתיות והבנה טכנית בסוגי הבדים אילו עמידים יותר בפני לכלוך ואילו אוטמים בצורה פחות מוצלחת בפני קרני השמש. לסוג החומר הנבחר על ידי המעצב ישנה גם השפעה על הרושם שמותיר הווילון- אם ברצונכם, למשל, להשרות אווירה אצילית בסלון שלכם, החומר ממנו יהיה עשוי הווילון חייב להיות חומר משובח, בהתאם.

להכניס וילונות מתאימים לכל חלקי הבית

סוג הווילון הסופי שנחליט להכניס הביתה תלוי לא רק במאפייני הווילון עצמו, אלא גם במאפייני החדר שאליו הוא ייכנס. כשמדברים על וילונות לבית, צריך לזכור שלכל חדר ישנם את המאפיינים המיוחדים לו: וילונות לסלון, למשל, יהיו בדרך כלל גדולים יותר מהווילונות בשאר הבית, כי החלונות בהם גדולים יותר מאשר בחדרים אחרים. וילונות שמותקנים במטבח, לעומת זאת, צריכים להיות קלים לניקוי מכתמי אוכל שונים שעלולים להגיע אליהם. אם חשוב לו שהווילון יצל את החדר בצורה טובה, צריך להתחשב בכיווני האוויר של החדר חלון דרומי גדול יספוג יותר אור שמש מחלון קטן הפונה לכיוון צפון, כך שהבד שלו צריך להיות אטום יותר, להצללה מוצלחת יותר. 

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן