לייעוץ עם מומחה
חייג 072-3307139
וילונות חן
מאמרים
קצת מידע על וילונות לחדר ילדים

קצת מידע על וילונות לחדר ילדים

חזרה למאמרים

אחד מהאלמנטים העיצוביים בחדרי הילדים, אשר יוצרים מסגרת יפה ומעניינת הוא וילון לחדר ילדים.
כאשר חדר הילדים הוא צבעוני ועמוס בצעצועים, תמונות וספת אירוח צבעונית, יש להרגיע את הצבעוניות באמצעות וילון בעל צבעים שקטים ורגועים יותר.
ניתן למצוא גם דמויות מצוירות והדפסות על הוילון שיקנו לו מראה ילדותי יותר, אך שוב, בגוונים שקטים יותר.
יש לציין, כי הצבעים המובילים של הוילונות בחדרי ילדים הם: לבן, צהוב, שמנת, וורוד או תכלת. מעבר לעיצוב, יש לתת תשומת לב גם להצללה של החדר.
כאשר הילדים מכינים שיעורים בחדרם, הם יהיו זקוקים לאור טבעי, אשר יחדור מבעד לחלון, אך כשהם נחים, יש לדאוג לכך, כי ההצללה תהיה נכונה למצב חשוך יותר של החדר.
ניתן ליצור בחדרי ילדים קטנים מן אשליה של חדר רחב יותר.
ניתן לתלות וילונות בסגנון תלוי בשלב נמוך יותר מהבסיס העליון של החלון בחדר, מה שיקנה מראה של חדר רחב יותר שגם אתם תתפעלו.

וילונות בחדר הילדים שיקנו תחושה של נינוחות

ניתן למצוא וילון לחדר ילדים במראה רך יותר כמו למשל גוון של שמנת עם פס בהיר בגוונים שונים. מה שיקנה סגנון רך ומרגיע. חדר זה, יקנה לילד הרגשה של כפיות להתעורר בחדר או ללכת לישון. אור טבעי, הינו חיוני להתפתחותם של הילדים וכן, לעידוד התחושות והחושים. יש להתאים את הוילונות המיועדים לחדרי הילדים בהתאם לאוויר הרצויה לכם, אך יש לציין, כי עיצוב של חדר לילד לבין עיצוב לחדר של ילדה, יכול להיות שונה הן מבחינת הצבעים והן מבחינת המרקם של הבדים. לבנות למשל, ניתן להתאים וילונות בגוון שמנת, סגלגל- לילך, וורוד או לבן עם אלמנטים של פסים או פרחים רקומים ועדינים. בחדרי הבנים, ניתן יהיה להתקין וילונות בגוון של תכלת וכחול או שילוב של שני צבעי בדים האחד לבו והשאר בגוון כחול, תכלת או ירקרק. שוב, הכל תלוי באלמנטים של הריהוט, גוון הקירות וכדומה.

גיל הילדים חשוב בבחירת הוילונות

ילדים קטנים, יאהבו יותר דמויות וגוונים עליזים יותר על הוילונות שלהם, אך כאשר מדובר בילדים בוגרים, העיצוב כמובן ישתנה. לנערים, וילון חלק בגוון אפור בהיר, תכלת או כחול, יכול להיות מתאים עבורם. ניתן לרכוש וילונות עם בד האפלה, כך שאם הנער, יהיה מעוניין בהצללה, הוא יוכל להחשיך את החדר, למשל בצפייה בטלוויזיה בשעות הצהרים או אם הוא מעוניין לנוח בשעות שהשמש עדיין מאירה בחוץ. גם התאמת הטפטים במידה והם קיימים בחדר חייבים להיות תואמים לוילונות ליצירת הרמוניה מושלמת. מי שיש לו חוש טבעי לעיצוב, יוכל להתאים את הוילונות לחדר הילדים ללא קושי. לסיכום, וילון לחדר ילדים, הוא אחד האביזרים המעניינים והחשובים לחדר שיקנו אווירה נינוחה ונעימה ולכן, יש להשקיע בהם מחשבה רבה.

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
שיווק באינטרנט
© 2019 כל הזכויות שמורות לוילונות חן